• با ما تماس بگیرید02634217370 • 02634217960 • 02634217506
 • شنبه - پنجشنبه: 8 صبح- 8 عصر, جمعه و یکشنبه: با قرار ملاقات
"Product" has been added to your wishlist.
Home / مو
خدمات مو
در چند سال اخیر شاهد پیشرفت بسیار زیادی در زمینه مد و آرایش و زیبایی هستیم،در زمانهای قدیم پرداختن به زیبایی فقط در تخصص افراد ماهر و آرایشگران بود،اما امروزه اغلب مردم تا حدودی از این رشته آگاهی داشته و تفاوت ها را به خوبی احساس می کنند.مدل کوتاهی مثال خوب و ساده ای برای این مطلب است. این هر فردی حتی اگر چندان مهارتی هم نداشته باشد، می تواند فرق میان یک کوتاهی خوب را از کوتاهی بد تشخیص دهد چون به راحتی با یک تغییر ساده در موها چهره فرد کاملا عوض می شود. بیشتر خانم ها هم به شدت روی موهای شان حساس هستند و حاضر نیستند حتی یک سانت موهای شان را بیشتر کوتاه کنند، بنابراین ترجیح می دهند به آرایشگری مطمئن مراجعه کنند، اما نیمی از راه هنوز باقی مانده است؛ انتخاب مدلی متناسب با چهره شما. هر مدلی به صورت خاصی می آید و از طرف دیگر مدلی که برای موهای صاف مناسب است مسلما برای موهای فر چندان زیبا نیست، اگر بدانید چه مدلی مناسب حالت موها و صورت شماست، حسابی کارتان آسان می شود و از نتیجه هم راضی خواهید بود.
صورت بیضی؛ خوش شانس ها
بهترین نوع صورت و کامل ترین آن را دارید، بسیار خوش شانس هستید. با این شکل صورت از هر مدل موهایی می توانید استفاده کنید. بلندی یا کوتاهی موهای شما مهم نیست شما با خرد کردن موهای نزدیک به استخوان های گونه ، لب ها و چانه می توانید زیباتر به نظر برسید. اگر جزو کسانی هستید که صورت های بیضی شکل دارید به شما تبریک می گوییم. شما می توانید با هر مدل مویی زیبا به نظر برسید.
صورت گرد؛ به استقبال مدل های خرد
باید کاری کنید که صورت شما باریک تر و کشیده تر به نظر برسد. باید دنبال مدلی باشید که پهنای صورت را کمتر نشان دهد؛ مدل های چتری دار یا خرد شده در این کار به شما کمک می کنند چون می توانند صورت را لاغرتر نشان دهند. البته حواس تان باشد که قد موهای تان باید از چانه بلندتر باشد وگرنه صورت را چاق تر نشان می دهد. پف یا فر دادن جلوی موها می تواند چهر ه تان را زیباتر کند اما باید حواس تان باشد که این حالت ها نباید اطراف چانه باشد بلکه باید قد آن به گردن برسد. علاوه بر اینها مدل هایی که روی فرق سر کمی پف می کنند هم می تواند چهره شما را زیباتر کند.
ممنوعه های صورت گرد
یادتان باشد مدل های ساده، بسیار کوتاه و پسرانه چندان برای شما مناسب نیست، همچنین شما نباید جلوی موها را خیلی صاف کنید و روی صورت بیاورید. از دم اسبی های سفت که تمام موها به عقب کشیده می شود هم اجتناب کنید.
صورت مربعی؛ به موی بلند فکر کنید
باید کاری کنید که صورت شما کشیده تر به نظر برسد بنابراین بیشتر سراغ مدل های بلند بروید؛ البته حواس تان باشد در کناره های صورت، مو صاف باشد و خیلی ملایم روی کناره های صورت بیاید. همچنین مدل های یکدست و ساده که تا زیر شانه می آیند هم می توانند برای شما مناسب باشند. چتری کم یا موهای کمی که روی صورت بیایند هم برای شما مناسب است. علاوه بر اینها مدل هایی که روی فرق سر پف می کنند و برجسته می شوند هم برای شما انتخاب خوبی به شمار می آیند. اگر چانه بزرگی دارید، می توانید با آوردن موهای لایه لایه روی آن کاری کنید که بزرگی چانه کمتر به نظر برسد.
ممنوعه های صورت مربعی
سراغ موهای کوتاه نروید چراکه این مدل ها صورت را بیشتر مربع شکل می کنند.
صورت مثلثی؛ نه کوتاه و نه بلند
باید کاری کنید که پهنای ناحیه پیشانی بیشتر به نظر بیاید و چانه و گونه کم عرض جلوه کنند؛ به همین دلیل برای صورت های مثلثی مدل های فر و حالت داری که قاب صورت را دربربگیرد مناسب است. همچنین مدل های یکدست و ساده که تا زیر شانه بیایند هم فرم مثلثی چهره شما را تغییر می دهند. مدل های درهم و برهم که روی شانه بیایند و لایه لایه زده شده باشند هم انتخاب خوبی هستند. مدل های بسیار شلوغ که موها را پرحجم نشان می دهند مثل مدل های سرخپوستی را هم به خاطر داشته باشید. یادتان نرود که چتری های بلند هم می توانند شما را زیباتر کنند.
ممنوعه های صورت مثلثی
.از مدل های بلندی که دور قاب صورت را نمی گیرند پرهیز کنید چراکه پیشانی و قسمت سر را پهن تر جلوه می دهند و کاری می کنند که چانه باریک تر از آنچه هست جلوه کند.
صورت های لوزی؛ بی دردسر
شما در انتخاب مدل مو مشکل چندانی نخواهید داشت چراکه بسیاری از مدل ها برای شما برازنده است. یک مدل یکدست که تا روی شانه ها بیاید یا مدل حالت دار بلند می تواند برای شما مناسب باشد. موهای فر با قد متوسط که تا زیر چانه بیاید، انتخاب خوبی برای شماست. اگر می خواهید موهای تان را بلند کنید و تا روی شانه ها بیاورید پیشنهاد می کنیم مدلی را انتخاب کنید که در اطراف قاب صورت کمی لایه لایه شده باشد. علاوه بر اینها گذاشتن مدل چتری هم می تواند صورت لوزی شکل شما را زیباتر جلوه دهد. یادتان باشد باید کاری کنید که استخوان گـونه باریک جلوه داده شود و پهنای پیشانی و فک را افزایش دهد.
ممنوعه های صورت لوزی
اصلا سراغ مدل های خیلی شلوغ و لایه لایه که موها را پرحجم نشان می دهند، نروید. مدل های کوتاه برای صورت های لوزی خیلی مناسب نیستند چون این مدل ها قسمت بالایی صورت را پهن تر جلوه می دهند.
صورت مستطیلی؛ موی کوتاه و دیگر هیچ
صورت های مستطیلی، چهره هایی لاغر و کشیده دارند، آنها باید کاری کنند که صورت کوتاه تر و پهن تر جلوه کند، بنابراین باید مو تا کناره های چانه بیاید. همچنین هرقدر قد مو کوتاه تر باشد بهتر است. اگر شینیون می کنید از آرایشگرتان بخواهید از شینیون هایی استفاده کند که موها در کنار صورت قرار می گیرند.
ممنوعه های صورت مستطیلی
از زدن مدل موهایی که هم سطح چانه باشند خودداری کنید. این کار چشم مخاطب را به سمت فک می برد و تنها کشیدگی صورت تان را برجسته تر می کند. با این حساب کپ های مصری را باید کاملا از لیست خط بزنید.
درباره ما
مرکز تخصصی عروس دی ال با ارائه جدیدترین سبک‌های میکاپ و شینیون دنیا،‌ ارائه دهنده خدمات ویژه به عروس‌های البرز و تهران می‌باشد. مرکز تخصصی زیبایی دی ال، فعالیت خود را در راستای ارائه انواع سرویس های درمانی و زیبایی با مطالعه و بهره گیری از استانداردهای روز جهانی به عنوان سالن زیبایی و اسپا، آغاز کرده است. ا دی ال با استفاده از بهترین برندهای آرایشی و بهداشتی روز دنیا از جمله (Christian Dior, Loncom, Make up for ever, Mac)
خیابان شهید بهشتی،جهانشهر،ورودی استانداری(بانک ملی) کوچه توکلی،روبروی درب ورودی بانوان مسجد رسول اکرم(ص)،پلاک61
ساعات کار
 • دوشنبه
  8:00 AM - 8:00 PM
 • سه شنبه
  8:00 AM - 8:00 PM
 • چهارشنبه
  8:00 AM - 8:00 PM
 • پنج شنبه
  8:00 AM - 8:00 PM
 • جمعه
  با قرار ملاقات
 • شنبه
  8:00 AM - 8:00 PM
 • یکشنبه
  با قرار ملاقات